Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Misyon ve Vizyonumuz

-

NOVALED Aydınlatma iç ve dış mekân aydınlatma ürünleri tasarımı, üretimi üzerinde uzmanlaşan bir firmadır. Verimli, esnek, estetik, yüksek kaliteli ve müşteri odaklı ürünler geliştirerek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

NOVALED başarıyla sonuçlanan ve devam eden projeleri ile aydınlatma sektörünün istikrarlı, güvenilir ve yenilikçi markası olmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutan NOVALED, verimlilik ve kalite ekseninde projelere imza atmayı hedeflemiştir. Gerçekleştirmiş olduğu projelerde kazanmış olduğu tecrübeleri, AR-GE faaliyetleri ile birleştirerek aydınlatma sektöründe yer edinmeyi başarmıştır. Kendi alanlarında uzman, tecrübeli ve dinamik iş gücüne sahip olan firmamız, sürekli kendini yenileyen teknik altyapısı ile ulusal ve uluslararası alanlardaki atılımları için sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin doğru, verimli ve kaliteli ürünlere optimum fiyatlarla ulaşmasını sağlamaktır. Farklı ihtiyaçlarına, standartların üstünde bir kalite getirmek, fonksiyonel, zengin seçenekli, sürdürülebilir başarı ve büyüme sağlayarak, başta ülkemize, sektörümüze ve dünyaya değer katmaktır. 2025 Vizyonumuz sektörümüzde kalite, ciro ve marka bilinirliği olarak ulusal ve uluslararası çapta hak ettiği konuma ulaşmaktır.

Projelendiriyoruz

Tasarlıyoruz

Modelliyoruz

Üretiyoruz

Sunuyoruz

Uyguluyoruz

İletişime Geç!
1
Scan the code
Merhaba 👋
Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?